מסעדת עמי ותמי זה מסוג המקומות שאנחנו שומעים – וואו, היה מדהים! ומצד שני – וואו, אפשר היה לוותר!
קשה לקלוע לכל קשת המטיילים שמגיעים, במיוחד עם ילדים, אז כדאי לקרוא ביקורות ברשת וכמובן את הפוסט הזה ולראות אם זה מתאים לילדים שלכם, גם מבחינת האופי, וגם מבחינת הגילאים.

מה מיוחד במקום?

המקום לוקח את האגדה של עמי ותמי (אקא הנזל וגרטל) והופך אותה למציאות!
יש שם כל מיני ביתנים קטנים לילדים, טרמפולינות, נדנדות, אומגה ועוד – כל המסלולים לילדים נמצאים מחוץ למסעדה, באוויר הפתוח, מאד נעים ובטוח. המבוגרים יכולים בשקט לשבת על קפה כשהילדים משחקים, ללא חשש.

אל תשכחו שמדובר במסעדה קלאסית הולנדית – משמע פנקייקים! האוכל, הפנקייקים המוצעים טעימים ומספיקים לילדים :)
למבוגרים זה כבר משהו אחר…
אגב, זה קצת שונה מהפנקייק המוכר לכם בישראל. המחירים סבירים, יש כאלה שאמרו שקצת יקר.

המסעדה עצמה מושקעת ברמות על עד לפרטים הקטנים ביותר, ואנחנו מתכוונים הקטנים ביותר. לא רוצים להרוס את ההפתעה, או מצד שני, לייצר ציפייה, אבל באמת מושקע, יש כמה אטרקציות שהמלצרים צריכים להפעיל, אז בקשו זאת :)

הצבעים, העיצוב, התקרה וההפתעות השזורות במקום הופכים את הישיבה במסעדה לאטרקציה בפני עצמה והשילוב של המקום באמצע היער, עם המשחקים בחוץ, המסלולים וכו', משדרג את הביקור למשהו כייפי ביותר!

למסעדה הזו מגיעים בדרך-כלל משפחות עם ילדים, אבל לא רק :) אם אתם עם ילדים, סביר להניח שתבלו שם שעתיים ואולי שלוש כולל האוכל, השירות הוא הולנדי – לוקח זמן עד שהאוכל מגיע (טיפ: קודם תזמינו, אחכ תתלהבו עם הילדים מהמסעדה…). ואם הילדים יתאהבו במקום, אפשר להיות שם כמה שעות טובות…

אם אתם מגיעים בחודשי הקיץ העמוסים, כדאי להזמין מקומות במסעדה כדי להימנע מזמן המתנה מתיש…וכשרעבים כל דקה חשובה.

המסקנה שלנו זה שלא צריך לנסוע לשם במיוחד, אלא לשלב מקום נוסף שסמוך למסעדה. רוב המטיילים שלנו משלבים את הביקור במסעדה עם הדולפינריום.

והנה וידאו קצר שעשינו שתוכלו להתרשם מהמקום (צולם ביוני 2022 ותודה למושיק).

פרטים נוספים באתר הבית של המסעדה