לטייל, לחוות, להרגיש וליהנות זה ב DNA של החברה שלנו. ולטייל בהולנד המקסימה ועוד בעברית, רק משדרג לכולם את החוויה

הנופים המשתנים במהלך השנה, האנשים שאנחנו פוגשים בדרך והמטיילים הישראלים שמצטרפים הופכים כל טיול לחוויה מיוחדת במינה ובלתי נשכחת.
נשמח מאד לטייל איתכם ברחבי הולנד – בקבוצה או באופן פרטי.

נשתף אתכם בסיפורים ומידע ונגלה יחד מקומות חדשים,
איזי ריידר מציעה מבחר טיולים וסיורים המותאמים לכל לקוח בהתאם לתחומי הענין, הצרכים והרצונות.

מוזמנים להצטרף לטיולים שלנו שיוצאים באופן קבוע או להתייעץ איתנו ולבנות סיור מותאם אישית עבורכם

אודות איזי ריידר אמסטרדם

בתיה ומירון טן-ברינק החלו את דרכם כמורי דרך בישראל בשנת 1972 ונהנו לטייל ברחבי הארץ עם מגוון רחב של קהלים במהלך כל תקופת הפעילות.

בשנת 2001 עברו להולנד והחליטו להמשיך לטייל, כי מרגע שמתחילים, אי-אפשר להפסיק. איזי ריידר נוסדה בשנת 2001 וכיום היא אחת מחברות התיירות המובילות בהולנד בשפה העברית.

החברה החלה כחברה משפחתית אינטימית ועם השנים גדלה והתפתחה, צוות המדריכים והמשרד גדל גם הוא והמשפחתיות נשמרה. היחס האישי, החם והאכפתי הם ההופכים את חברת איזי ריידר לחברת טיולים מיוחדת במינה.

בשנת 2015 מירון נפטר ומאז בתיה ממשיכה לנהל את החברה בשותפות עם גל עפרון.

איזי ריידר מתמחה במתן שירותי הסעות ותיירות מקיפים למגזר הפרטי והעסקי כאחד.

נשמח מאד לטייל איתכם ברחבי הולנד. הצטרפו אלינו!

מירון טן ברינק ז"ל

מירון טן ברינק זמירון היה הרוח החיה מאחורי חברת איזי ריידר. ביחד עם אשתו בתיה הם הגיעו להולנד בתחילת שנות האלפיים ויסדו את חברת איזי ריידר אמסטרדם. חברה זו נוסדה על בסיס איתן של הכרת נושא התיירות בארץ במשך שלושים שנה.

מירון הצטיין בעבודתו כמדריך תיירים ויזם בישראל במשך כשלושים שנה. הוא הדריך קבוצות מארצות רבות בארבע שפות. כמו כן הקים פרוייקטים להסעדת תיירים בארוחות קלות והוציא לאור את מדריך איזי ריידר ששימש אנשי מקצוע רבים בארץ.

בהולנד יצר קשרים עם אנשי תיירות מכל התחומים כולל סוכני נסיעות, חברות אוטובוסים, מפעלי קבקבים וגבינות, בתי מלון וחברות שייט. הוא הוציא לאור את החוברת לתייר הישראלי "כיכר אמסטרדם".

מחברה קטנה בת שני עובדים (למעשה בעלי הבית), צמחה איזי ריידר אמסטרדם לשם בעולם התיירות בהולנד ובארץ עם מספר נכבד של רכבים וכעשרים מדריכים ואנשי צוות. וזו רק ההתחלה.

תודה למירון היקר ששם אותנו על המפה.

המדריכים שיהפכו את החופשה שלכם לבלתי נשכחת

בתיה טן ברינק

כיום יושבת בהנהלת החברה ועוסקת בעיקר בנושאים אדמיניסטרטיביים. בעבר עבדה בארץ ובהולנד כמדריכת תיירים במשך שנים רבות.

נהנית מדי פעם לצאת לסיורים ולהשתתף בהישתלמויות שהחברה מארגנת למדריכיה.

מקבלת בברכה את המטיילים שלנו עם הגעתם לסכיפהול ונהנית לעבוד עם הצוות הנפלא של חברת איזי ריידר אמסטרדם.

גל עפרון

גל נולד בנהריה וגדל בשדה בוקר ובמצפה שלם בים המלח. מגיל צעיר אהב לטייל, אהב לגלות מקומות חדשים ולהנות מכל היופי שיש בעולם שלנו.

התשוקה לגלות את העולם הייתה תמיד מלווה בדחף להבין מה קורה סביבו ולגלות את כל הסיפורים הנפלאים של המקומות והאנשים אותם פגש בדרכיו. טיל והדריך ברחבי הארץ וברחבי העולם.

למד תיירות באנגליה ונדד בעקבות האהבה להולנד. יחד עם בתיה, גל מנהל כיום את חברת איזי ריידר.

גל ישמח לקבל את פניכם בהולנד ולחלוק אתכם, יחד עם הצוות הנפלא שלנו, את החוויה ההולנדית.

אייל רחמים

אייל רחמים

אייל נולד וגדל במושבה שקטה ומקסימה בצפון הארץ. את אהבתו לטיולים והרפתקאות עוד זוכר מגיל צעיר. בארץ הדריך, צלל ויצא לטיולי שטח לאורך כל ארץ ישראל – מהצפון ועד הדרום. להולנד עבר לפני כמה שנים טובות והצטרף למשפחת איזי ריידר בשנת 2016.
אייל מחכה לקבל את התיירים ולחלוק את ידע שלו איתם. אוהב לטייל ולחייך.

אלדד בן-אהרון

אלדד נולד בשנות ה-80' והיום נשוי באושר ללואיז ואבא ליונתן. בישראל עסק בחינוך והוראה בתיכון ירושלמי בו הכין לבגרות בהיסטוריה ואזרחות. ב-2012 הגיע להולנד כדי ללמוד תואר שני בלימודי שואה וג'נוסייד באוניברסיטת אמסטרדם. אלדד ולואיז התאהבו בעיר ולאחר תום הלימודים החליטו להשאר ולנסות את מזלם ולחיות באמסטרדם. בימים אלו, אלדד כותב דוקטורט בהיסטוריה דיפלומטית. תשוקתו לידע מתבטאת במחקר, כתיבה, הוראה והדרכה; אך מעל כל אלו הוא אוהב אנשים.

לכן, בשנתו הראשונה באמסטרדם הצטרף אלדד למשפחת איזי ריידר והתחיל להדריך תיריים באתריה המופלאים של העיר וסימטאותיה המיוחדות. הסיורים שהוא מדריך משלבים ידע מתוך לימודיו האקדמיים, היכרות עם ההיסטוריה והתרבות של העיר ובעיקר שילוב של תובנות וסיפורים על חייהם של ישראלים באמסטרדם.

אלון בן נון

אלון בן נון

אלון אוהב לטייל. פשוט.

אלון הוא מדריך טיולים בהולנד כבר המון שנים ומתמחה בטיולים קצת שונים. הוא שמח לחלוק מהידע שלו כתושב הולנד הגר באמסטרדם, ולתת לתייר להרגיש את הולנד האמיתית והמגניבה.

כי אין כמו לטייל עם ישראלי מקומי, החיים יפים למחייכים, כך הוא אומר.

דניאל אלחסיד

תל אביבית לשעבר ומדריכת טיולים עוד מאז. משמורות הטבע בגליל הגיעה לאמסטרדם בעקבות לימודי האומנות ומיד החלה לשוטט במוזיאונים בגלריות, בין גשרים ותעלות וגם בחצרות אחריות!

סיור בעיניה הוא הדרך המושלמת לחוות את ההיסטוריה לצד ההנאה ואהבה לחיים באמסטרדם והולנד בכלל.

מוזמנים להצטרף אליה למסע גילוי של תרבות, אמנות ושלל סיפורים בארץ מיוחדת במינה.

דנית אוריין


דנית הגיעה להולנד בעקבות עבודתו של בעלה. במקצועה היא יועצת חינוכית ומשפחתית. בשל אהבתה הרבה לטיולים בארץ ובעולם, עשתה הסבה להדרכת טיולים ונישבתה בקסם.

דנית תשמח להוביל אתכם ברחבי אמסטרדם, לשתף  אתכם באהבתה לעיר המקסימה ולגלות לכם את כל סודות העיר שנגלו לה במהלך שנות מגורי באמסטרדם. דנית מתמחה גם בטיולי משפחות.

הדס לוי

הדס הגיעה לאמסטרדם בעקבות העבודה של בן-זוגה ומיד התאהבה ביופי של העיר ובתרבות ההולנדית.
הרצון לטייל בכל יום (ואם השמש יוצאת אז בכלל) הוביל אותה להצטרף למשפחת אייזי רידר ובכך לשלב את אהבתה לאנשים, לטיולים ולהיסטוריה.

חי יגל

חי יגלחי נולד בבאר שבע וגדל בישראל ובארה"ב. מאוד אוהב לטייל בארץ ובעולם, בין אם מדובר בטיול עם שק שינה במדבר יהודה, סיור עירוני בניו יורק (ואמסטרדם כמובן), או טרק ארוך בדרום אמריקה או נפאל.
לאחר מספר שנים בירושלים ותואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים, חי מצא את עצמו שוב בארה"ב עובד עבור משרד החוץ. שם פגש את זוגתו, ובעקבותיה הגיע לאמסטרדם – כאן חי וזוגתו גרים עם הכלבה המקסימה שלהם. מאהבתו לטיולים ולהיסטוריה הצטרף לאיזי ריידר, והוביל את רוב הסיורים הרגליים ברחבי אמסטרדם. לאחר הפסקת לימודים לתואר שני בפיתוח בינלאומי, שב לאיזי ריידר והצטרף לצוות המשרד.

מושיק פועה

מושיק עבר לאמסטרדם בשנת 2004 , בוגר ביהס למלונאות ותיירות תדמור. מושיק החל לעבוד במלונאות באמסטרדם במשך 5 שנים ולאחר מכן הצטרף לצוות המדריכים של איזי ריידר. מושיק עובד בחברה בהדרכה כבר למעלה מעשור ומתמחה בסיורים מחוץ לעיר. הוא נהנה מאוד לשלב את התרבות ההולנדית עם ידע והומור המתאים לתיירים הישראלים.

יוסי גל

יוסי נולד במחצית המאה הקודמת, מסוג הקיבוצניקים שעליהם ניתן לומר:"אפשר להוציא את הקיבוצניק מהקיבוץ, אך לא את הקיבוץ מהקיבוצניק".

לולא הגיע להולנד יש לשער שעד היום היה מטפל במטע האבוקדו שם פגש גם מתנדבת מהולנד…….והשאר היסטוריה. יוסי תמיד אהב טיולים שנתיים והגיע להדרכת טיולים בהולנד. לאיזי ריידר הגיע דרך מקהלה ישראלית באמסטרדם שם הכיר את בתיה ומירון שהזמינו אותו להצטרף לצוות המדריכים בחברה.

יעל מתיתיהו

יעל הגיעה בשנת 2000 (בפעם השניה) להולנד. אמסטרדם היא העיר האהובה עלי והיא גרה בה שנים רבות, מכירה כל רחוב וסימטה.
יעל למדה צילום ואמנות בהולנד ובישראל ובארץ עבדה כע.צלם וכצלמת בתוכניות והפקות טלוויזיה בערוץ 2.
כשהגיעה להולנד שינתה כיוון ובמשך 14 שנים היה לי עסק של עיצוב ומכירת תכשיטים שבזכותו "חרשה" את הולנד לאורכה ולרוחבה וכך הכירה כמעט כל עיר וכל כפר במדינה.
כשסגרה את העסק, יעל החליטה לשלב את הדברים שהיא אוהבת ומכירה – את הקשר עם ישראל והכרותה עם אמסטרדם והולנד ובחרה בהדרכה ומאז נהנית מכל רגע.
כיום יעל מדריכה סיורים באמסטרדם וקבוצות מאורגנות ברחבי הולנד ובנוסף מתכננת ובונה מסלולים וטיולים אישיים לישראלים שבאים לטייל בהולנד.

מיכל דורון

מיכל נולדה וגדלה בקיבוץ שמיר בגליל העליון – המקום הכי יפה בעולם והיא גרה באמסטרדם משנת 2000.
סיימה תואר שני בלימודים אירופאים מאוניברסיטת אמסטרדם.
מיכל אוהבת לטייל ולקרוא והכי אוהבת – לשמוע סיפורים ולספר אותם הלאה.
מתעניינת בהיסטוריה בעיקר של יהודי העיר בעבר ובהווה ומתמחה בתקופת מלחמה העולם ואחריה.
רואה שליחות בלספר מה קרה. מתמחה בסיור היהודי, בסיור ההיסטורי-תרבותי של אמסטרדם ובחלונות האדומים.

ענבל טור-שלום

ענבל חיה באמסטרדם עם ההולנדי הפרטי שלה, המכונה הגבוה. בעלת תואר אקדמאי במנהל עסקים, צלמת רב תחומית, יוצרת אמנות דיגיטאלית, בונה אתרי אינטרנט (אבל רק אם הם מענינים אותה), מדריכת תיירים ומספרת סיפורים בעיקר ויזואלים, אבל לא רק. ענבל מדריכת טיולים בהולנד בכלל ובאמסטרדם בפרט ומתמחה בטיולי צילום באמסטרדם.

פאני כהן-וורבום

פאני היא מנהלת המשרד של איזיריידר אמסטרדם. פאני מתגוררת בהולנד משנת 2001, אוהבת את הולנד, את ההולנדים ושמחה לחלוק את זה איתכם.

פאני מכירה את הולנד היטב ותעשה את מירב המאמצים לעזור לכם לבנות את המסלול המוצלח ביותר בשביל חווית הטיול המושלמת בהולנד, וכל זאת, תוך כדי חיוך תמידי על השפתיים וקסם אישי.

קים קלר

קים במקור מקיבוץ בצפון הארץ וחי באמסטרדם משנת 2004. מגיל צעיר טייל בעולם, החל בישראל וסביבתה הקרובה ויותר מאוחר בארצות הברית, אפריקה, והודו. את זוגתו ההולנדית פגשתי באיטליה בזמן טיול עומק וגם איתה חרש את אירופה לאורכה ולרוחבה כשמגורינו כוללים את ספרד, צרפת ולבסוף הולנד.

לחברת איזי ריידר הצטרף במאי 2014 כשכבר היה באמתחתו הכירות מעמיקה עם הולנד ותושביה על כל גווניהם.

מעבר לעבודתו באיזי ריידר, קים פעיל במועדון הקנאביס של אמסטרדם (יש דבר כזה) בתור אחראי על גידול הצמחים לשימושם של חברי המועדון, מנגן בגיטרה ושר באירועים ופסטיבלים מזדמנים.

רחל ון דאם

רחל נמצאת בהולנד כבר המון שנים ומדריכה תיירים מכל העולם שנים רבות. רחל מכירה את הולנד יותר משמכירה את עצמה, ומבינה את ההולנדים מצוין. לכל אתר יש לה סיפור מענין ובדרך כלל, די מצחיק. רחל אוהבת לטייל במקומות היפים והנסתרים בהולנד.

תמיר עמילוב

תמיר עמילובתמיר הוא בוגר מגמת תיירות של המכללה למנהל וגם מעסה לעת מצוא. הגיע לאמסטרדם בפעם הראשונה כתייר בשנת 1999, התאהב בה ממבט ראשון ותמיד חלם לעבור לגור באמסטרדם. בשנת 2014 תמיר הגשים את החלום והגיע לאמסטרדם. כיום הוא עובד כמדריך בחברה וגם נמנה עם צוות המשרד. תמיר ישמח לחלוק איתכם את האהבה הגדולה שלו לעיר המהממת הזו.