טיול של יום שלם לארץ המים, הנותן תמונה יפה של הולנד הכפרית. הסיור כולל הן אטרקציות תיירותיות והן כפרים קטנים, מקסימים ופחות מתויירים המוכרים למקומיים בלבד.

במהלך הטיול נבקר במספר כפרים קטנים וציוריים ונהנה מהרבה ירוק, יופי ושלווה. בדרך נעצור גם בחוות גבינות אוטנטית, נלמד מהמקומיות הלבושות בתלבושות מסורתיות איך מכינים גבינה הולנדית- ויש גם טעימות!

בהמשך נגיע למרקן, אי שליו ויפהפה עם נמל עתיק והיסטורי. עד לפני כ-40 שנה זה היה אי ותושביו חיו מדייג. ההולנדים בנו סכר באורך של 3 ק"מ וחיברו את האי הקטן עם היבשה. הכפר הוא מיוחד במינו ושמר על אופיו המיוחד. יש מעט חנויות ובתי קפה בנמל והמקום עדיין מאד פסטוראלי, נעים ושקט.

משם נגיע גם לכפר הדייגים המפורסם וולנדם, שהפך מיישוב קטן על גדת הים הדרומי למרכז שוקק המציע אטרקציות למבקרים באזור הנמל. ניקח קצת זמן לספוג את האווירה, לקנות מזכרות ולטעום את מעדני הדגים המקומיים. ולבסוף נגיע לכפר טחנות הרוח – זאנסה סכאנס.

האתר הממוקם על גדות נהר הזאאן (Zaan), הוא למעשה כפר משוחזר, הכולל אוסף של מבנים שהובאו ממקומות שונים בהולנד. כאן גם נמצא האוסף הגדול ביותר של טחנות הרוח בהולנד. הביקור בזאנסה סכאנס כולל לרוב ביקור במפעל חביב לקבקבי העץ, שם נקבל הדרכה והדגמה על כל תהליך הכנת הקבקבי ההולנדיות, סימן ההיכר הוא נעל עץ צהובה ענקית שרואים מרחוק, וכמובן שיהיה טיול עצמאי בין הבתים העתיקים וביקור בטחנות הרוח.

טחנות הרוח מופעלות על-ידי מתנדבים והכניסה, למי שמעונין, היא בעלות של 4 € וניתן לקבל הסבר מודפס בעברית.

טיול זה מתבצע לעתים ב-2 שפות, עברית היא תמיד אחת מהן.

 טיול לארץ המים, כפרי הדייגים וטחנות רוח – 8 שעות

 

לקוחות ממליצים

היינו באמסטרדם בשבועות ויצאנו לטייל עם החברה בכפרי הדייגים, חווה לייצור גבינות, מפעל לקבקבי עץ עם המדריך מושיקו וזאת הייתה חוויה מדהימה, שהעשירה את הטיול שלנו מאוד. מושיקו המדריך היה בעל ידע רב, ענה בסבלנות על כל השאלות ואנחנו מאוד ממליצים על החברה איזי ריידר ועל מושיקו בפרט כחברה שתוציא אותכם לטיולים מהנים ומעשירים.
טיול מהנה ומעשיר, להמלצה באתר למטייל
ברצוני להמליץ על חברת איזי ריידר באמסטרדם. היינו ארבעה מטיילים, קיבלנו שירות מצויין הכולל איסוף וחזרה לשדה התעופה, טיול לכפריי דייגים ושייט תעלות. דייקנים, אדיבים ומסבירי פנים. הדרכה מצויינת בעברית ובעיקר סבלניים והכל במחירים נוחים ועם חיוך! מומלץ מאוד!

הרשמו ובואו לטייל איתנו!

בחרו את אופן הטיול ומלאו את הטופס. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  שם מלא*
  כתובת אימייל*
  טלפון*
  תאריך הטיול*
  מספר משתתפים*
  תאריך הגעה*
  תאריך החזרה*
  מספר טיסה הלוך*
  מספר טיסה חזור*
  שם המלון*

  הרשמו לטיול

  שיתוף

  פרטי התקשרות

  המשרד פתוח בימי שני עד שישי
  החל מ 10:00 ועד 18:00 (שעון ישראל)

  טלפון ישראלי: 03-3724657
  טלפון הולנדי: 0031611292616

  info@easyrider-amsterdam.co.il