לא לסטלנים בלבד.
סיור מרתק להבנת אחת התופעות המעניינות והייחודיות באמסטרדם – תרבות עישון המריחואנה. ההיסטוריה והסיפורים המעניינים מאחורי הקלעים של אחד הסמלים הידועים של אמסטרדם.

לאלה שרוצים לדעת מהם המקומות הכי טובים להיכנס אליהם ולאלה שחוששים להיכנס לבד. סיור אינפורמטיבי אך קליל שמועבר על ידי מקומיים שמעורבים בסצנה כמגדלים ופעילים חברתיים.

נשמח להציע 2 סיורים לבחירתכם, סיור רגיל ומתקדם.
הסיורים אינם כוללים עישון או צריכת סמים מכל סוג שהוא. במידה ותחליטו להתנסות זוהי על אחריותכם בלבד.

הסיורים מתבצעים במסגרת פרטית בלבד. פרטים נוספים במשרד.

סיור קנאביס רגיל

סיור זה מיועד למי שרוצה להכיר את תקנות הקופישופס באמסטרדם, ללמוד על ההיסטוריה של הקנאביס ולהבין טוב יותר מה כל המהומה על הצמח הזה בהולנד.
במהלך הסיור נבקר במוזיאון הקנאביס החדש שנפתח ביוני 2018.
במוזיאון נקבל הסבר מפורט על כל מה שמעניין: שימושים תעשייתים של הצמח, מצבו החוקי במדינות השונות, צריכתו והפקתו בתרבויות שונות לאורך ההיסטוריה, השפעתו על הגוף ועוד.המיצגים החדשניים במוזיאון מאפשרים ללמוד על כך בצורה חוויתית ומרגשות, להתנסות בחלק מהמיצגים ולראות מקרוב צמחים אמיתיים בשלבי גידול שונים.
בהמשך נבקר באחד מהקופישופס בעיר ונכיר מקרוב את תרבות הקנאביס המקומית, נשמע על התחום האפור של הקופישופס ולמעוניינים – תינתן האפשרות להתנסות בעישון קנאביס תוך ליווי והדרכה.

סיור קנאביס למתקדמים

סיור קנאביס למתקדמים מיועד לצרכני קנאביס ותיקים, שמעוניינים לגלות את הסודות של אמסטרדם ולדעת היכן להשיג את הדברים הטובים ביותר בעיר. במהלך הסיור נבקר בשלושה או ארבעה קופישופס נבחרים בהם נוכל להציץ על התפריטים המשובחים ביותר בעיר. בדרך נדגום יחד מהפריטים שיסקרנו אתכם. במהלך הסיור תקבלו את הטיפים האמינים והעדכניים ביותר לגבי כל הקשור לוויד באמטרדם – איפה יש 3 סוגי מונרוק, איפה אפשר למצוא פרחים מקליפורניה ב-25 אירו לגרם, איפה מוכרים ניירות טבולים ברוזין וכמובן – איפה יש חשיש ופרחים עם טעמים מרגשים.

הסיור מסתיים בביקור קטן בקופישופ מיוחד עם מכונת רוזין פרס ושם תוכלו לראות במו עינכם איך פרח הופך לזהב, עוד אחד מהקסמים של אמסטרדם. לרשותכם יעמוד גם ריג/ופורייזר שיאפשרו לטעום מיידית מהמיצוי שנוצר.

סיור זה כולל התנסות במכונת רוזין פרס ואפשרות לאדות את המיצויים.

אגב,
מוזמנים להדפיס את מפת הקופישופס האולטימטיבית

אגב 2,
יש חבר'ה הולנדים שחוקרים את כל נושא הסמים ובודקים את השפעות חומרים אלה על עצמם, ערוץ היוטיוב שלהם בלינק הזה אמנם בהולנדית, אבל חשבנו לעניין גם אתכם.

המחיר אינו כולל מיסי עירייה בסך של  1.5 € לאדם

סיור קנאביס

טיול פרטי במיוחד עבורכם

ניתן לצאת לטיול באופן פרטי.
על מנת לקבל הצעת מחיר מותאמת, יש למלא את הטופס המתאים מטה.

הרשמו ובואו לטייל איתנו!

בחרו את אופן הטיול ומלאו את הטופס. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  שם מלא*
  כתובת אימייל*
  טלפון*
  תאריך הטיול*
  מספר משתתפים*
  תאריך הגעה*
  תאריך החזרה*
  מספר טיסה הלוך*
  מספר טיסה חזור*
  שם המלון*

  הרשמו לטיול

  שיתוף

  פרטי התקשרות

  המשרד פתוח בימי שני עד שישי
  החל מ 10:00 ועד 18:00 (שעון ישראל)

  טלפון ישראלי: 03-3724657
  טלפון הולנדי: 0031611292616

  info@easyrider-amsterdam.co.il