טיול לחיטהורן

טיול לחיטהורן 2017-08-14T18:08:33+00:00

הטיול לחיטהורן הוא טיול של כ-8 שעות. דרך הנופים ההולנדים הקלאסים ניסע צפונה לכייון הים המיובש. נעצור להפסקה בעיירה עתיקה ושמה אנקהויזן. נחצה את הימה על סכר שאורכו 20 ק"מ.
נתקדם לעיירת חיטהורן המדהימה, והיא מכונה גם: וונציה של הצפון. נשוט במשך שעה בתעלות הכפר, עוצרות הנשימה, נשקיף על הבתים הציוריים ונאפשר לכם זמן חופשי לטייל במרכז הכפר.
בדרך חזרה לאמסטרדם נחצה את ה"פולדרים", שטחים נרחבים של ים מיובש, היום אסם התבואה של הולנד.

ניתן לצאת טיול זה במסגרת חבילות הטיולים המשתלמות של איזי ריידר.

 טיול לחיטהורן

טיול פרטי במיוחד עבורכם

ניתן לצאת לטיול באופן פרטי, המדריך יגיע לאסוף אתכם מהמלון ויוריד אתכם חזרה במלון או במרכז אמסטרדם לבקשתכם.

המחיר הינו לרכב של עד 8 אנשים ולא כולל עלות כניסה לאתרים במידה ויש. מועד ושעת היציאה יקבעו בהתאם לזמינות שלכם ושל המדריך. לקבוצות גדולות ו/או יציאה במיניבוס/אוטובוס, אנא פנו לנציג לקבלת הצעת מחיר.

מחיר הטיול הפרטי: €520

לקוחות ממליצים

אנו ממליצות בחום על טיול עם חברת איזי ריידר. נסענו עם המדריך אלון לחיטהורן, מקום קסום לכשעצמו. אלון הוסיף עם חיוניותו לטיול את מקצועיותו, סבלנותו ואורך רוח לאורך כל הטיול. יש לציין שהשרות היה אדיב ולוחות הזמנים מדוייק. שאפו ענק

טיול לחיטהורן, להמלצה באתר למטייל

נחתתי באמסטרדם יחד עם גיסי ב27/8/15, בזמן שאני מחפש את עמדת התיירים ואין לי אפילו שמץ של מושג איך אני מגיע משם למלון, גיליתי את נציג חברת איזי ריידר. אציין שמעולם לא הייתי באמסטרדם ואיש לא סיפר לי שיש שירות נפלא שכזה.
החברה מציעה מגוון טיולים למקומות מדהימים שלבד לא הייתם מגיעים אליהם ואם כן היה לוקח לכם מלא זמן עד שהייתם מסתדרים לבד להגיע לשם. המדריכים וצוות הנהגים מקסימים, מדובר על ישראלים שחיים שם ודואגים לקחת אותך למלון ולהחזיר אותך לשדה התעופה אם אתם בוחרים להוסיף תשלום להעברות. היינו במגוון סיורים במקומות מהממים כמו כפר הדייגים, חיטהורן – מעין ונציה מודרנית ואפילו לקחנו סיור לרחוב החלונות האדומים וכן יש ממה ליהנות בסיור מודרך שם מאשר סתם להסתובב שם מבלי להבין את הלוגיקה וכל מה שצריך לדעת שם.
נהג לקח אותנו באדיבות למלון ונתן לנו מלא טיפים, תמיר המקסים הסביר לנו מלא דברים על אמסטרדם ומה שיש לעשות שם. רחל לקחה אותנו ביום האחרון ליום כיף בחיטהורן והחזירה אותנו בביטחה לשדה התעופה. לסיכום שירות מומלץ אדיב וכייפי.
ההמלצה שלי לאיך להגיע: לחפש את נציג החברה ברגע שנוחתים

דברים שעושים את החיים ממש קלים באמסטרדם, להמלצה באתר למטייל

הרשמו ובואו לטייל איתנו!

בחרו את אופן הטיול ומלאו את הטופס. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.
שם מלא*
כתובת אימייל*
טלפון*
תאריך הטיול*
מספר משתתפים*
תאריך הגעה*
תאריך החזרה*
מספר טיסה הלוך*
מספר טיסה חזור*
שם המלון*

שם מלא*
כתובת אימייל*
טלפון*
תאריך הטיול*
מספר משתתפים*
תאריך הגעה*
תאריך החזרה*
מספר טיסה הלוך*
מספר טיסה חזור*
שם המלון*

הרשמו לטיול

פרטי התקשרות

המשרד פתוח בימי שני עד שישי
החל מ 10:00 ועד 18:00 (שעון ישראל)

טלפון ישראלי: 037639047
טלפון הולנדי: 0031611292616

info@easyrider-amsterdam.co.il